BOS
Zmywarka BOSCH SMS4HMI07E
3 115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 50,6 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Wysokość do blatu | 3 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,5 cm |
Wydajność
| Czas cyklu | 270 min |
| Pół wsadu | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Quick 65°C |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Programy mycia | Płukanie wstępne |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Silent 50°C |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Samoczyszczący | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Klasa emisji hałasu | B |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 2400 W |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,849 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Prąd | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 85 kWh |
Konstrukcja
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Kolor panelu sterowania | Srebrny |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ koszyka na sztućce | Bosch VarioDrawer |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Dostosowany do paneli | Nie |
Ergonomia
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Regulowanie stopy | 2 cm |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 52,1 kg |
| Szerokość opakowania | 655 mm |
| Wysokość opakowania | 875 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].