BOS
Zmywarka BOSCH SMS4HVW14E
3 115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii na 100 cykli | 75 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,747 kWh |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 43,9 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Materiał wanny właściwy dla danej marki | Polinox |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Stelaż kosza dolnego | Składane |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Górna półka kosza | Składane |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 51,1 kg |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2218720 |
Ergonomia
| Funkcje aplikacji | Remote diagnostics, Zdalne uruchamianie |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Regulowanie stopy | 2 cm |
Wydajność
| Ochrona szkła | Tak |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Możliwość pobrania dodatkowych programów | Tak |
| Wydajność suszenia | C |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Indeks naprawialności | 8.8 |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Silent 50°C |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Quick 65°C |
| Programy mycia | Płukanie wstępne |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Favorite |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Czas cyklu | 295 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Opóźniony start | 24 h |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Programy mycia | Auto 45-60°C |
| Programy mycia | Hygiene+ |
| Pół wsadu | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Waga produktu | 50 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,5 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | VarioDrawer |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Rackmatic® |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Silence On Demand |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Hygiene+ |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | EcoSilence Drive |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | SpeedPerfect Plus |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Ekstra wytrawne |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | VarioFlex Baskets |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].