BOS
Zmywarka BOSCH SMS8ECI02E
6 001,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | B |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| System suszenia | EfficientDry |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Poziom hałasu | 42 dB(A) re 1pW |
| Programy mycia | Glass 40°C |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Prewash |
| Programy mycia | Quick 60 min |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 54 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2068953 |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Stal szczotkowana z powłoką anti-fingerprint |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 84,5 cm |
| Głębokość produktu | 60 cm |
| Waga produktu | 51,7 kg |
| Szerokość produktu | 60 cm |
Ergonomia
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].