BOS
Zmywarka BOSCH SPS2HKI02E
2 816,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 38,1 kg |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Pobór wody na cykl | 8,9 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 67 kWh |
Wydajność
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Eco 50 ºC |
| Programy mycia | Auto 45-65 ºC |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Garnki 70 °C |
| System suszenia | ExtraDry |
| Programy mycia | Godzinny 65°C |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Klasa emisji hałasu | C |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor drzwiczek | Stal szczotkowana |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Ergonomia
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].