BOS
Zmywarka BOSCH SPS2IKW10E
2 546,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 37,3 kg |
| Wysokość do blatu | 3 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,5 cm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Nie |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
Wydajność
| Czujnik załadowania | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Czas cyklu | 215 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Ochrona szkła | Tak |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Pół wsadu | Nie |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Programy mycia | Pranie wstępne |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | 60min 65°C |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Liczba miejsc | 9 kompletów |
| Klasa emisji hałasu | C |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 2400 W |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,79 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Zużycie energii na 100 cykli | 78 kWh |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Zdejmowalna góra | Tak |
| Regulowanie stopy | 2 cm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 38,3 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 251107 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].