BOS
Zmywarka BOSCH SPS4EKI24E
3 063,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Zużycie energii na 100 cykli | 59 kWh |
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
| Pobór wody na cykl | 8,9 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Moc przyłączeniowa (prąd) | 2400 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 40,6 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Długość kabla | 1,75 m |
| Grubość blatu | 30 mm |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Waga z opakowaniem | 42 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Rodzaj wtyczki | Schuko |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Wysokość nóżek | 2 cm |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
Wydajność
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Czas cyklu | 189 min |
| Programy mycia | Godzinny |
| Programy mycia | Auto 45-65 ºC |
| Programy mycia | Eco |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Liczba programów | 6 |
| Programy mycia | Ulubiony |
| Programy mycia | Cichy 50°C |
| Programy mycia | Garnki |
| Czas opóźnienia | 24 h |
Dane opakowania
| Ilość | 1 szt. |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].