ELC
Zmywarka ELECTROLUX ESF 2400 OS
1 724,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 61 kWh |
| Wskaźnik efektywności prania (UE 2017/1369) | 1,121 |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 6,5 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,613 kWh |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 61,9 |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
Wydajność
| Wydajność suszenia | D |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Klasa emisji hałasu | D |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | 60min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Czas cyklu | 230 min |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| Programy mycia | Szkło/Czuły |
| Programy mycia | Normalny |
| Opóźniony start | 24 h |
| Liczba miejsc | 6 kompletów |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Liczba ustawień temperatury | 5 |
| Technologia przetworników | Nie |
| System suszenia | Ciepło resztkowe |
Konstrukcja
| Stelaż kosza dolnego | Stały |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Kolor drzwiczek | Srebrny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Rozmiar produktu | Kompaktowy |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Kolor panelu sterowania | Srebrny |
| Wypełniony wodą | Gorący |
Dane opakowania
| Pojemność opakowania | 169000 cm³ |
| Wysokość opakowania | 503 mm |
| Głębokość opakowania | 555 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22 kg |
| Szerokość opakowania | 605 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Wysokość produktu | 438 mm |
| Waga produktu | 19,2 kg |
Ergonomia
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].