GJE
Zmywarka GORENJE GS520E15W
1 542,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na cykl | 0,705 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli | 70 kWh |
Konstrukcja
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Standardowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rozmiar produktu | Kompaktowy |
| Ilość koszy | 2 kosz. |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Nie |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
Pozostałe funkcje
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 495 x 645 x 89 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 448 x 600 x 845 mm |
| Roczne zużycie energii | 70 kWh |
| Kategoria prania | A |
| Kategoria suszenia | A |
| Roczne spożycie wody | 90 l |
| Program szybki | Tak |
| Liczba cykli | 5 |
| Waga brutto | 4,1 kg |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 645 mm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 36,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 41,5 kg |
| Szerokość opakowania | 495 mm |
| Wysokość opakowania | 890 mm |
Wydajność
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Liczba miejsc | 9 kompletów |
| Pół wsadu | Tak |
| Programy mycia | Płukanie wstępne |
| Temperatura (maks) | 60 °C |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | Intensywny |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Czas cyklu | 235 min |
| Klasa emisji hałasu | C |
Ergonomia
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].