BOM
Zmywarka mini nablatowa TSG 5704 BOMANN
1 446,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Ilość koszy | 1 kosz. |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar produktu | Kompaktowy |
Wydajność
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Programy mycia | Quick 30min |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Programy mycia | 60min |
| Programy mycia | Opieka nad dzieckiem |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Czas cyklu | 2,45 min |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Programy mycia | Eko |
| Liczba miejsc | 2 komplety |
| Czas cyklu (program szybki) | 30 min |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj nieodpowiednich środków czyszczących, które mogą uszkodzić wnętrze zmywarki. |
| Ostrzeżenia | Uważaj podczas przesuwania urządzenia, aby nie przedziurawić przewodów. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 14 kg |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 31 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Podłączone obciążenie (max) | 860 W |
| Obciążenie | 730 W |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Pobór wody na cykl | 5 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].