BOM
Zmywarka TSG 7405 BOMANN black (OUTLET)
1 071,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Opóźnienie startu (min) | 2 h |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Czas cyklu | 218 min |
| Liczba miejsc | 6 kompletów |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Eko |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Programy mycia | Intensywny |
| Opóźniony start | 6 h |
| Programy mycia | Szkło/Czuły |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Programy mycia | Uniwersalne |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Poziom hałasu | 47 dB |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2089254 |
Moc
| Podłączone obciążenie (max) | 1380 W |
| Zużycie energii na 100 cykli | 49 kWh |
| Zużycie energii na cykl | 0,49 kWh |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 1180 W |
| Pobór wody na cykl | 6,5 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ergonomia
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 438 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 20 kg |
Konstrukcja
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 565 mm |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,6 kg |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].