MPM
Zmywarka wolnostojąca MPM-45-ZMF-02 czarna, 45cm, automatyczne otwieranie, Aqua Stop
1 586,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Długość węża odpływowego | 1,4 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Tworzywo rury | Tworzywo sztuczne/stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
Wydajność
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Czas cyklu | 225 min |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Opóźniony start | 24 h |
| Programy automatyczne | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Ilość programów piorących | 7 |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Quick 65°C |
| Programy mycia | Płukanie wstępne |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Programy mycia | Silent 50°C |
| Klasa emisji hałasu | B |
Moc
| Obciążenie | 2100 W |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii na 100 cykli | 67 kWh |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2157803 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].