AKI
AKAI Gramofon ATT-101BT
713,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Prędkość nominalna | 33 |
| Stosunek sygnału do szumu | -45 dB |
| Model | Gramofon audio z napędem paskowym |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Prędkość nominalna | 45 |
| Prędkość nominalna | 78 RPM |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Impedancja | 4 Ω |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Drewniany |
| Pasmo przenoszenia | 100 - 10000 Hz |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wyjścia audio RCA | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
Moc
| Pobór mocy | 5 W |
Głośniki
| Ilość głośników | 2 |
| Średnica głośnika | 7,6 cm |
| Moc wyjściowa (RMS) | 0,8 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczami i gazami łatwopalnymi, aby zapobiec ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokiej wilgotności ani bezpośredniego nasłonecznienia. |
| Ostrzeżenia | Przed pierwszym użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Gramofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].