AKI
AKAI Gramofon ATT-11BTN
544,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Moc wyjściowa (RMS) | 0,8 W |
| Ilość głośników | 2 |
Porty i interfejsy
| Wyjścia linii RCA | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokiej wilgotności ani bezpośredniego nasłonecznienia. |
| Ostrzeżenia | Przed pierwszym użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczami i gazami łatwopalnymi, aby zapobiec ryzyku pożaru. |
Cechy
| Tryb odtwarzania | Auto Stop |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Prędkość nominalna | 45 |
| Prędkość nominalna | 78 RPM |
| Prędkość nominalna | 33 |
| Model | Gramofon audio z napędem paskowym |
| Kolor produktu | Drewniany |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 376 mm |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].