ADL
Gramofon ADLER AD 1914e
295,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 |
Pozostałe funkcje
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Bezpośrednie nagrywanie USB | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 455 mm |
| Szerokość opakowania | 427 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,66 kg |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
Moc
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1 A |
Cechy
| Silnik | Silnik prądu stałego |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Gramofon audio z napędem paskowym |
| Prędkość nominalna | 33 1/3 |
| Prędkość nominalna | 75 RPM |
| Prędkość nominalna | 45 |
| Tworzywo talerza | Ceramika |
Porty i interfejsy
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wyjścia audio RCA | 2 |
Audio
| Moc głośnika | 0,8 W |
| Głośniki | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,72 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].