KAR
Akumulatorowy odkurzacz piorący KARCHER SE 3-18 Compact Battery Set - 1.081-502.0 (OUTLET)
855,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Ilość pyłu | 1,2 l |
| Rodzaj czyszczenia | Na mokro |
| Pojemność zbiornika na ciecz | 1,7 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
Moc
| Czas pracy | 12 min |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Maksymalna moc wejściowa | 184 W |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Zawartość opakowania
| Podstawa ładująca | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
Bateria
| Akumulatorek | Tak |
Wydajność
| Szerokość robocza | 7,5 cm |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka |
Waga i rozmiary
| Waga (bez osprzętu) | 3,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,2 kg |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Szerokość produktu | 446 mm |
| Wysokość produktu | 261 mm |
Ergonomia
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Komora do przechowywania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].