BDE
Dmuchawa do liści 18V BCBL200L BLACK+DECKER
342,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
Cechy
| Prędkość lotu | 145 km/h |
| Typ pracy | Dmuchanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Model | Dmuchawa ręczna |
| Zdolność ssania | 577 m³/h |
| Poziom hałasu | 81,5 dB |
Moc
| Czas ładowania | 2 godz |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Moc | 18 W |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,2 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].