AAE
ALANTEC Kabel sieciowy F/UTP kat.6, zewnętrzny suchy, PE 305m
1 147,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 50 °C |
Cechy
| Standard kabla | Cat6 |
| Klasa kabla | E |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Długość kabla | 305 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Izolacja kabla | F/UTP |
| Materiał płaszcza | Polietylen (PE) |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
Waga i rozmiary
| Średnica zewnętrzna | 7,3 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].