AAE
ALANTEC Kabel sieciowy U/UTP kat.5e PE ZEWNĘTRZNY SUCHY 305m
669,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | - EIA/TIA 586A- ISO 11801 2nd edition:2008- EN 50173 2nd edition:2007- EN 50288-3-1- ISO/IEC 61156-5:2009- ROHS 2002/95/WE |
| Złącze 2 | Nie |
| Materiał pokrycia styków | Miedź |
| Standard kabla | Cat5e |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Złączka 2 | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość | 125 Mhz |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Złącze 1 | Nie |
| Długość kabla | 305 m |
| Złączka 1 | Nie |
| Klasa kabla | D |
Pozostałe funkcje
| Średnica przewodu | 5 mm |
| Impedancja wejściowa | 57,95 Ω |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj uszkodzeń mechanicznych. |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. |
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9,15 kg |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].