AAE
ALANTEC Kabel sieciowy WZMOCNIONY U/UTP kat.5e PVC Eca 305m
590,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 305 m |
| Kolor produktu | Szary |
| Klasa kabla | D |
| Standard kabla | Cat5e |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi. |
| Ostrzeżenia | Unikaj uszkodzeń mechanicznych. |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
Waga i rozmiary
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Waga produktu | 33 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].