YAM
Amplituner AV Yamaha RX-V4A Czarny (OUTLET)
1 942,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość programów DSP | 17 |
| AirPlay | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Graphical user interface (GUI) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS-HD Master Audio |
| Dokowanie Apple | Nie |
| Digital Signal Processing (DSP) | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby TrueHD |
| OSD | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
Wejścia
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Cyfrowe koncentryczne wyjście audio w | 1 |
| HDMI in | 4 |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Typ podłączenia głośników | Oprawa postu |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 8,8 kg |
| Wysokość produktu | 171 mm |
| Szerokość produktu | 435 mm |
| Głębokość produktu | 377 mm |
Audio
| Kanały wyjścia audio | 5.2 kan. |
| Kanały wyjść pre-out | 0.2 |
| Moc wyjściowa na kanał (1kHz @ 6 Ohm) | 115 W |
| Przetwornik cyfrowo-analogowy | 32-bit/384kHz |
| Typ odbiornika | Surround |
| Łączność wyjść pre-out | Tak |
Video
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Zwiększanie rozmiaru wideo | Tak |
Dysk optyczny
| Napęd optyczny | Nie |
Wyjścia
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
Formaty pliku
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty audio | AIFF |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | ALAC |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
Radio
| Zakresy tunera | AM |
| Zakresy tunera | DAB |
| Zakresy tunera | FM |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,1 W |
Zawartość opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Antena zakresu UKF | Tak |
| Antena AM | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].