PIO
Amplituner Stereo Pioneer SX-10AE-B Black
1 753,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Możliwość odłączenia przewodu zasilania | Nie |
| Liczba złącz rf | 1 |
| Tryb czuwania | Tak |
| Ilość | 1 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Dokowanie Apple | Nie |
| Wzmacniacz | Tak |
| Regulacja poziomu tonów wysokich | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Typ ekranu | VFL |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Formaty pliku
| Obsługiwane formaty audio | SBC |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 321 mm |
| Waga produktu | 7 kg |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 435 mm |
Wyjścia
| Wielokanałowe wyjście audio | Terminale |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
Porty i interfejsy
| Łączność wyjść multichannel pre-out | RCA |
| Ilość portów anteny FM | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ podłączenia głośników | RCA |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Antena AM | Tak |
| Antena zakresu UKF | Tak |
Audio
| Wybór głośnika | A / B |
| Impedancja | 6 Ω |
| Kanały wyjść pre-out | 1 SW |
| Stosunek sygnału do szumu | 100 dB |
| Obsługiwane głośniki 4Ω | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Kanały wyjścia audio | 4.1 kan. |
| Łączność wyjść pre-out | Tak |
| Typ odbiornika | Stereo |
| Moc wyjściowa na kanał (20-20kHz @ 8 Ohm) | 45 W |
| Moc wyjściowa na kanał (1kHz @ 6 Ohm) | 100 W |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,08% |
Moc
| Pobór mocy | 160 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Pozostałe funkcje
| Głębokość opakowania | 500 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
Wejścia
| Wejście liniowe | Tak |
| Wejscie Audio (L,P) | 4 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wielokanałowe wejście audio | RCA |
Radio
| Zakresy tunera | FM |
| Zakresy tunera | AM |
| Ilość stacji | 40 |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
Video
| Kompatybilność 3D | Nie |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 8,75 kg |
Dysk optyczny
| Napęd optyczny | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].