PIO
Amplituner Stereo Pioneer SX-N30-AE-S Silver
2 561,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Obsługiwany Mutli-Room | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 435 mm |
| Waga produktu | 8,3 kg |
| Wysokość produktu | 149 mm |
| Głębokość produktu | 327 mm |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,1 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Pobór mocy | 220 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Wejścia
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Cyfrowe koncentryczne wyjście audio w | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
Wyjścia
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
Dysk optyczny
| Napęd optyczny | Nie |
Radio
| Obsługiwane usługi radia internetowego | Tidal |
| Obsługiwane usługi radia internetowego | Spotify |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Zakresy tunera | AM |
| Ilość stacji | 40 |
| Zakresy tunera | FM |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Profile Bluetooth | HOGP |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Profile Bluetooth | HID |
| Profile Bluetooth | A2DP |
Video
| Kompatybilność 3D | Nie |
Audio
| Typ odbiornika | Stereo |
| Moc wyjściowa na kanał (1kHz @ 6 Ohm) | 135 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Formaty pliku
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | AIFF |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].