APP
Apple AirPods (3rd generation) with Lightning Charging Case
656,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Obsługiwane produkty | iPhone 13 ProiPhone 13 Pro MaxiPhone 13 miniiPhone 13iPhone 12 ProiPhone 12 Pro MaxiPhone 12 miniiPhone 12iPhone 11 ProiPhone 11 Pro MaxiPhone 11iPhone SE (2nd gen.)iPhone XSiPhone XS MaxiPhone XRiPhone XiPhone 8iPhone 8 PlusiPhone 7iPhone 7 PlusiPhone 6siPhone 6s PlusiPhone SE (1st gen.)iPad mini (6th gen.)iPad (9th generation)iPad Pro 12.9-inch (5th gen.)iPad Pro 12.9-inch (4th gen.)iPad Pro 12.9-inch (3rd gen.)iPad Pro 12.9-inch (2nd gen.)iPad Pro 12.9-inch (1st gen.)iPad Pro 11-inch (3rd gen.)iPad Pro 11-inch (2nd gen.)iPad Pro 11-inch (1st gen.)iPad Pro 10.5-inchiPad Pro 9.7-inchiPad Air (4th gen.)iPad Air (3rd gen.)iPad Air 2iPad (8th gen.)iPad (7th gen.)iPad (6th gen.)iPad (5th gen.)iPad mini (5th gen.)iPad mini 4MacBook Air (M1, 2020)MacBook Air (Retina, 13-inch, 2020)MacBook Air (Retina, 13-inch, 2018 - 2019)MacBook Air (13-inch, 2015 - 2017)MacBook Air (11-inch, 2015)MacBook Pro (14-inch, 2021)MacBook Pro (16-inch, 2021)MacBook Pro (13-inch, M1, 2020)MacBook Pro (13-inch, 2020)MacBook Pro (13-inch, 2016 - 2019)MacBook Pro (Retina, 13-inch, 2012 - 2015)MacBook Pro (16-inch, 2019)MacBook Pro (15-inch, 2016 - 2019)MacBook Pro (Retina, 15-inch, 2012 - 2015)MacBook (Retina, 12-inch, 2015 – 2017)iMac (24-inch, M1, 2021)iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2019)iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2015)iMac (Retina 5K, 27-inch, 2019 - 2020)iMac (Retina 5K, 27-inch, 2017)iMac (Retina 5K, 27-inch, 2014 - 2015)iMac Pro (2017)Mac mini (M1, 2020)Mac mini (2018)Mac mini (2014)Mac Pro (2019)Mac Pro (2013)Apple Watch Series 7Apple Watch Series 6Apple Watch SEApple Watch Series 5Apple Watch Series 4Apple Watch Series 3Apple Watch Series 2Apple Watch Series 1Apple TV 4K (2nd gen.)Apple TV 4K (1st gen.)Apple TV HDiPod touch (7th gen.) |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Akcelerometr | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Układ audio | Apple H1 |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
Porty i interfejsy
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Bateria
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Czas odtwarzania muzyki | 6 h |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas rozmowy | 4 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga prawej słuchawki | 4,28 g |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 54,5 x 21,38 x 46,4 mm |
| Głębokość produktu | 19,2 mm |
| Wysokość produktu | 30,8 mm |
| Waga obudowy ładującej | 37,91 g |
| Szerokość produktu | 18,3 mm |
| Waga lewej słuchawki | 4,28 g |
Słuchawki
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Typ ładowania | Przewodowa |
| Etui do ładowania | Tak |
| Przewody | USB Type-C to Lightning |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | Lightning |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Zrównoważony rozwój
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Nie zawiera | Beryl |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].