APP
Apple AirPods Pro (2nd generation) with MagSafe Case (USB C)
1 124,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Połączenie USB | Nie |
| Łączność radiowa | Nie |
Wydajność
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Biały |
| Akcelerometr | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Układ audio | Apple H2 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporne na pot |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| BeamForming | Tak |
Bateria
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas rozmowy | 4,5 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 30 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 6 h |
| Czas rozmowy (z etui ładującym) | 24 h |
Zawartość opakowania
| Akcesoria w zestawie | 4 rozmiary silikonowych wkładek dousznych |
| Etui do ładowania | Tak |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Typ ładowania | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Adaptery audio dołączone | Nie |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
Waga i rozmiary
| Waga prawej słuchawki | 5,3 g |
| Waga lewej słuchawki | 5,3 g |
| Waga obudowy ładującej | 50,8 g |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 60,6 x 21,7 x 45,2 mm |
Słuchawki
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Tryb przezroczystości | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].