APP
Apple AirPods Max (USB-C) - Starlight
2 762,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Żyroskop | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Układ audio | Apple H1 |
| Akcelerometr | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Nazwa koloru | Starlight |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Adaptacyjny korektor | Tak |
| Spersonalizowany dźwięk przestrzenny | Tak |
| Czujnik położenia | Tak |
| Czujnik wykrywania przypadków | Tak |
| Czujnik optyczny | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,15 kg |
| Głębokość opakowania | 243,5 mm |
| Wysokość opakowania | 81 mm |
| Szerokość opakowania | 239,9 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 168,6 mm |
| Głębokość produktu | 83,4 mm |
| Wysokość produktu | 187,3 mm |
| Waga produktu | 386,2 g |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
Słuchawki
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Tryb przezroczystości | Tak |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 9 |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
Moc
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 3,5 W |
Zawartość opakowania
| Walizka | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Ładowarka | Tak |
| Waga futerału transportowego | 134,5 g |
Bateria
| Czas odtwarzania muzyki | 20 h |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Zrównoważony rozwój
| Nie zawiera | BFR |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PCW |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].