APP
Apple EarPods (USB-C)
103,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Liczba przycisków | 2 |
| Kompatybilność z marką | Apple |
Wydajność
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Styl noszenia | Douszny |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
Porty i interfejsy
| Złącze Lightning | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Słuchawki
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 31 g |
| Szerokość opakowania | 68 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Głębokość opakowania | 68 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
Moc
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
Bateria
| Zasilanie bateryjne | Nie |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na kablu |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikać silnych wstrząsów i uderzeń. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].