JBL
Słuchawki JBL TUNE 215 BT czarny
167,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 16 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 130 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Wydajność
| Styl noszenia | Douszny, na szyję |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Bluetooth |
| Diody LED | Ładowanie |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Track < |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Przyciski operacyjne | Ścieżka |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Czujnik przewodnictwa kostnego | Nie |
Mikrofon
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość mikrofonu | -25 dB |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
Dane logistyczne
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 351 mm |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,7 kg |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 6925281974366 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 391 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 364 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 6925281974366 |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Produktów na palecie | 1440 szt. |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,05 cm³ |
| Produkty na warstwę palety | 360 szt. |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | China |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 18,3 g |
Słuchawki
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Średnica głośnika | 1,25 cm |
| Czułość słuchawek | 118 dB |
| Impedancja | 20 Ω |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
Moc
| Zasilanie USB | Nie |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
Cechy dostawcy
| Żywotność baterii | 960 min |
| Czas ładowania | 120 min |
Porty i interfejsy
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Reakcja częstotliwościowa (tryb muzyczny) | 20 - 20000 Hz |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 103 g |
| Głębokość opakowania | 30 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga netto palety | 184,7 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Unikać silnych wstrząsów i uderzeń. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].