JBL
Słuchawki JBL Tune 500 (niebieskie, nauszne; z wbudowanym mikrofonem)
110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Unikać silnych wstrząsów i uderzeń. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od wilgoci. |
Szczegóły techniczne
| Waga netto palety | 179,7 kg |
Dane logistyczne
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | China |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Produktów na palecie | 450 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 6925281939945 |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,015 cm³ |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2 kg |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 75 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 257 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 90 szt. |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 6925281939945 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 227 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 265 mm |
Porty i interfejsy
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Łączność radiowa | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 48 mm |
| Szerokość opakowania | 223 mm |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 316 g |
Wydajność
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Możliwość złożenia | Tak |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na kablu |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
Pozostałe funkcje
| Złącze 2,5 mm | Nie |
Bateria
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 16 h |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 148 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].