ASU
ASUS SŁUCHAWKI TUF GAMING H1 GENII 7.1/USB/PC/PS4-5
285,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Obsługiwane produkty | PC, PlayStation ® 5,4 |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Virtual surround | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 2 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Diody LED | Tak |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 111 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 236 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 507 g |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -24 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 297 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].