END
Słuchawki ENDORFY Viro Plus USB Onyx White
354,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -55 dB |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 98 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
Zawartość opakowania
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Adaptery audio dołączone | 2 x 3.5mm |
| Nauszniki | Tak |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
Wydajność
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Muzyka/dzień powszedni |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla | 2,9 m |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Szerokość produktu | 172 mm |
| Głębokość produktu | 96,5 mm |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania. |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].