BOS
Blender kielichowy Bosch VitaPower Serie4 MMB6174S (1200W; 1,5l)
484,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Model | Mikser stojący |
| Ilość prędkości | 2 |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Funkcje miksera | Miksowanie |
| Funkcja pulse | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Szybkość obrotowa | 30000 RPM |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 5,1 kg |
| Głębokość opakowania | 395 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Szerokość opakowania | 285 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,47 kg |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1200 W |
Materiał
| Materiał wykonania miski | Szkło |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].