ADL
Mikser ręczny Adler AD 4206 (300W; kolor biały)
130,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Mikser stojący |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość prędkości | 5 |
| Przycisk turbo | Tak |
| Funkcje miksera | Miksowanie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 250 mm |
| Szerokość opakowania | 315 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,4 kg |
Zawartość opakowania
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Dołączona misa | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,2 kg |
Materiał
| Materiał wykonania miski | Plastik |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiały | Plastik |
Moc
| Moc | 300 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].