ADL
Blender ręczny Adler AD 4617 (300W; kolor czarny)
101,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Model | Blender immersyjny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
Zawartość opakowania
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 740 g |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
Moc
| Moc | 350 W |
Materiał
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Wydajność
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 630 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].