ZEL
Blender kielichowy Nutri 1200W ZSB3200 Zelmer black
253,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 282 mm |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Szerokość produktu | 197 mm |
| Wysokość produktu | 286 mm |
Moc
| Moc | 1200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Wydajność
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność pojemnika | 1 l |
| Ilość ostrzy | 6 |
| Funkcja mielenia kawy i ziaren | Tak |
| Funkcja kruszenia lodu | Tak |
| Funkcja przygotowywania koktajli | Tak |
| Funkcja rozdrabniania | Tak |
| Funkcja smoothie | Tak |
Cechy
| Model | Blender kielichowy |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Kolor produktu | Czarny |
Materiał
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Wolny od BPA | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].