NTB
Blender kielichowy Nutribullet Ultra NB1206DGCC
525,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Części wodoodporne | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Tak |
Materiał
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Wydajność
| Typ kontroli | Przyciski |
| Funkcja pulse | Tak |
| Pojemność miski | 0,9 l |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 424 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Głębokość produktu | 157 mm |
Moc
| Moc | 1200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].