PHI
Blender kielichowy PHILIPS HR2500/00
255,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Tumbler lid ; User manual ; Warranty card |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego | Tak |
| Książka z przepisami | Nie |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Cechy
| Automatyczne zatrzymanie ostrza | Nie |
| Liczba porcji | 2 |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Specyficzne technologie | SpeedTouch, ProBlend |
| Model | Blender stołowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Części wodoodporne | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Wskaźnik poziomu cieczy | Tak |
| Długość przewodu | 0,85 m |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
Wydajność
| Ability to blend hot ingredients | Nie |
| Poziom hałasu | 86 dB |
| Ilość prędkości | 2 |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność miski | 0,6 l |
| Regulowany termostat | Nie |
| Funkcja pulse | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 25000 RPM |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Prędkość obrotowa miksera (max) | 25000 RPM |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,02 kg |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 350 W |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,42 kg |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
Materiał
| Materiał dzbanka | Tritan |
| Materiał miski do mieszania | Tritan |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].