CNC
Blender kielichowy Smoothie 700W SM3491 CONCEPT
223,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Zdejmowalna część tnąca | Nie |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Model | Blender kielichowy |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
Wydajność
| Pojemność pojemnika | 1 l |
| Pojemnośc butelki 2 | 400 ml |
| Mini siekacz | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Pojemność butelki | 570 ml |
| Ilość prędkości | 1 |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Ilość butelek w zestawie | 2 |
Moc
| Poziom hałasu | 88 dB |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 700 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
Waga i rozmiary
| Długość kabla | 1 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].