TEF
Blender kielichowy TEFAL BL83SD30
749,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Koszyk do gotowania na parze + miarka + szczotka |
| Liczba łopatek | 6 |
| Miarka | Tak |
Wydajność
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ilość prędkości | 6 |
| Pojemność miski | 1,75 l |
| Automatyczne wyłączanie po | 5 min |
| Liczba zaprogramowanych ustawień | 10 |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Funkcja pulse | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Maksymalna pojemność zbiornika | 2 l |
Moc
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1400 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 212 mm |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Wysokość produktu | 456 mm |
| Głębokość produktu | 239 mm |
Cechy
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Model | Blender kielichowy |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia | Powelix |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Materiał dzbanka | Szkło |
Materiał
| Materiał miski do mieszania | Szkło |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].