ADL
Blender ręczny Adler CR 4623 (1600W; kolor czarny)
354,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | 1. siekacz do siekania orzechów i suszonych owoców 2. krajalnica sześcienna do kostek: 8x8 mm i 11x11 mm 3. tarcza do krojenia / szatkowania 4. tarcza do granulowania ziemniaków 5. tłuczka do puree ziemniaczanego |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ubijacz | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 243 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
| Szerokość opakowania | 333 mm |
| Wysokość opakowania | 272 mm |
Konstrukcja
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Zdejmowalny wałek | Tak |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Model | Blender stołowy |
Wydajność
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Przycisk turbo | Tak |
| Pojemność dzbanka | 0,6 l |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zamykanie | Tak |
| Regulacja prędkości | Drabina schodkowa |
| Pojemność miski | 2 l |
| Pojemność miski do siekania | 0,4 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Materiał
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,5 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].