BOS
Blender ręczny BOSCH MSM4B610 (OUTLET)
199,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1000 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Cechy
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Części wodoodporne | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Zdejmowalna misa | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wysokość produktu | 78 mm |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Szerokość produktu | 385 mm |
Zawartość opakowania
| Nasadki do przycinania | 1 szt. |
Wydajność
| Pojemność miski | 0,6 l |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].