BRA
Blender ręczny BRAUN MQ 7045X
418,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zamykanie | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Części wodoodporne | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 860 g |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 592 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,2 kg |
| Szerokość opakowania | 374 mm |
| Ilość w opakowaniu | 4 szt. |
| Wysokość opakowania | 421 mm |
Pozostałe funkcje
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Dane logistyczne
| Produkty na warstwę palety | 64 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,3 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 592 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 374 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 421 mm |
Materiał
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Wydajność
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność miski | 1,25 l |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Regulacja prędkości | Bezstopniowy |
| Pojemność miski do siekania | 0,35 l |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1000 W |
Zawartość opakowania
| Ubijacz | Tak |
| Miarka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].