KIT
Blender ręczny KitchenAid 5KHBV83EAC
813,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 373 mm |
| Wysokość opakowania | 139 mm |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,55 kg |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 180 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 935 g |
| Wysokość produktu | 414 mm |
| Głębokość produktu | 63 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Kremowy |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Długość przewodu | 1,53 m |
Materiał
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Plastik |
Zawartość opakowania
| Ubijacz | Tak |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
Wydajność
| Pojemność dzbanka | 1 l |
| Dzbanek | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 11600 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 825 RPM |
Pozostałe funkcje
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].