ZEL
Blender ręczny Pulsar ZHB4560I Zelmer ivory
100,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Blender ręczny |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Kremowy |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Nazwa koloru | Ivory |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Liczba skrzydełek ostrza | 2 |
| Osłona przeciwbryzgowa | Tak |
| Zdejmowana metalowa stopa | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 540 g |
| Głębokość produktu | 50 mm |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 800 W |
Wydajność
| Ilość prędkości | 2 |
| Przycisk turbo | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].