ZEL
Blender ręczny Pulsar ZHB4561L Zelmer lime
121,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Liczba skrzydełek ostrza | 2 |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Osłona przeciwbryzgowa | Tak |
| Nazwa koloru | Lime |
| Miarka | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Limonkowy |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał stopy | Stal nierdzewna |
| Model | Blender ręczny |
Wydajność
| Pojemność miski | 0,8 l |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Przycisk turbo | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 800 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 213 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Wysokość produktu | 213 mm |
| Głębokość produktu | 109 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].