ZEL
Blender ręczny Pulsar ZHB4562L Zelmer lime
161,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Materiał
| Materiał stopy | Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
Cechy
| Pojemność rozdrabniacza | 0,45 l |
| Zdejmowana metalowa stopa | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Model | Blender ręczny |
| Osłona przeciwbryzgowa | Tak |
| Pojemność pojemnika | 0,8 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Miarka | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Limonkowy |
Wydajność
| Funkcja rozdrabniania | Tak |
| Funkcja ubijania | Tak |
| Funkcja miksowania | Tak |
| Trzepaczka | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 238 mm |
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
Moc
| Moc | 800 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].