ZWL
Blender ręczny ZWILLING Xtend 1030457
606,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Moc | 250 W |
Cechy
| Model | Mikser ręczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Pojemność miski | 0,6 l |
| Silnik | BLDC |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,03 kg |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Wysokość produktu | 401 mm |
Materiał
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].