CNC
Blender smoothie 700W SM3390 CONCEPT
241,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 23000 RPM |
| Pojemność miski | 1,2 l |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Pozostałe funkcje
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Cechy
| Zdejmowalny nóż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Model | Blender zanurzeniowy |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 700 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].