CNC
Blender smoothie SM3380 CONCEPT
174,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Kolor produktu | Zielony |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Model | Blender stołowy |
Moc
| Moc | 180 W |
Wydajność
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność miski | 0,5 l |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 950 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].