MEO
Blender zestaw 1000W MR-567 MAESTRO
161,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ubijacz | Tak |
| Końcówka do puree | Tak |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Miarka | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
Wydajność
| Typ kontroli | Przyciski |
| Funkcja pulse | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Rozdrabniacz | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Cechy
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Liczba skrzydełek ostrza | 2 |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Materiał
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].