BLO
BLOW DETEKTOR CZUJNIK CZADU XC25 230V
84,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ mocowania | Montowane na powierzchni |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Najlepsze zastosowania | Dom, Biuro |
| Alarm świetlny | Tak |
| Czas eksploatacji | 5 lat(a) |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Interconnectable | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Prosty montaż | Tak |
| Typ czujnika | Detektor tlenku węgla |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Pozioma |
Moc
| Źródło zasilania | 220-240 V 50/60 Hz |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 50 °C |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Wysokość produktu | 41 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].